Penzion Nové Veselí Na Louce
Penzion Na Louce ubytování Nové Veselí Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Na Louce / Nové Veselí

Na okraji obce Nové Veselí nedaleko Žďáru nad Sázavou, na hlavní trase do Jihlavy (směr dálnice D1) poskytuje svým hostům služby, ubytování a stravování nový penzion a restaurace NA LOUCE.

Nové Veselí ubytování
Penzion Na Louce nabízí příjemné ubytování v 5 pokojích s celkovou kapacitou 20 lůžek. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, vanou, TV a připojením na internet. Hostům je k dispozici soukromé parkoviště a samostatný vchod do penzionu a restaurace.

Penzion Na Louce - nábídka pokojů
1 x dvoulůžkový pokoj
1 x třílůžkový pokoj
2 x čtyřlůžkový pokoj
1 x pětilůžkový pokoj
Možnost ubytování se snídaní. V případě dlouhodobého pobytu lze dohodnout zvýhodněné podmínky.

Ubytování Nové Veselí restaurace Na louce
V nekuřácké restauraci Na Louce můžete ochutnat tradiční i nevšední jídla a speciality domácí i zahraniční kuchyně z výhradně čerstvých a sezonních surovin. Každý všední den restaurace Na Louce nabízí v době oběda cenově zvýhodněné polední menu. Na víkendy připravují speciální nabídku jídel. Kapacita restaurace je 50 míst.

Penzion a restaurace Na louce letní terasa
V letním období je k dispozici příjemné posezení na „zahrádce“ s výhledem do krajiny. Nenechte si ujít krásný výhled a posezení s výborným jídlem. Venkovní zahrádka má k dispozici 70 míst k sezení.

NA LOUCE Rauty, oslavy, firemní večírky, svatební hostiny
Restaurace je ideálním místem pro pořádání rodinných oslav, firemních akcí, svatebních hostin, rautů a večírků. Penzion a restaurace Na louce v Novém Veselí nabízí profesionální služby v oblasti pořádání různých firemních akcí a společenskych událostí. Akci lze uspořádat v restauraci Na louce nebo ji lze připravit na Vámi zvoleném místě (např. firemní večírek).

Dovolená na Vysočině Nové Veselí penzion Na Louce
Nové Veselí je městys v jižní části okresu Žďár nad Sázavou, kraji Vysočina. Obcí protéká řeka Oslava, která pramení poblíž v rybnících Matějovském, Veselském a Babíně. Nové Veselí leží pouhých 6 km od Žďáru nad Sázavou a přibližně 33 km od krajského města Jihlava. Dominantu Nového Veselí tvoří barokní kostel sv. Václava. V obci je sokolovna, tenisové kurty a hřiště pro házenou. V okolí se nachází rekreační středisko Rendlíček, státní rezervace Babín a do části katastru obce zasahuje i CHKO Žďárské vrchy.
Penzion Nové Veselí Na Louce - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Nové Veselí Na Louce - disponuje restauracíPenzion Nové Veselí Na Louce -  je k dispozici připojení na internetPenzion Nové Veselí Na Louce -  je k dispozici letní terasaPenzion Nové Veselí Na Louce - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Nové Veselí Na Louce - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Nové Veselí Na Louce - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou